Na kontaktoni

Merrni kontakt me ne për të marrë një ofertë të personalizuar, për të gjetur se cila procedurë e transplantit të flokëve është më e mira për ju, ose për të marrë përgjigje për çdo pyetje që mund të keni.

VENDNDODHJA GEORGIA

1 Mikheil Chiaureli Ln, 0160, Tbilisi, Gjeorgji

VENDNDODHJA UKRAINË

17 Panasa Myrnoho St, 01011, Kiev, Ukrainë

VENDNDODHJA REPUBLIKA ÇEKE

Na panský, 252 41 Dolní Břežany, Pragë, Republika Çeke

WhatsApp

+995 591 024 004

Na dërgoni një mesazh

Rezervoni një konsultim falas

Kjo faqe është e mbrojtur nga reCAPTCHA dhePolitika e Privatësisë Google dhe Kushtet e Shërbimit zbatohen.
VENDNDODHJA GEORGIA
VENDNDODHJA UKRAINË
VENDNDODHJA REPUBLIKA ÇEKE

VENDNDODHJA GEORGIA

1 Mikheil Chiaureli Ln, 0160, Tbilisi, Gjeorgji